LGS Sonucları

2019 LGS sınavına nerede gireceğim?LGS sınav giriş yerleri ve belgesi açıkladı mı? LGS sınavı giriş belgesi nereden alınır?

LGS sınav giriş yerleri ve giriş belgesi meb tarafından 22 Mayıs 2019 tarihinde açıklanacak .

1 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan lgs sınavı için öğrenciler nerede sınava gireceğim, giriş belgesi nasıl nereden alınır sorusunu sordular.LGS sınav giriş yerleri ve LGS sınav giriş belgesi ile ilgili detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Ortaöğretim 8. Sınıflarının gireceği Temel Eğitime Geçiş Sınaı olarak tanımlanan LGS sınavi için geri sayım başladı. 1 Haziran da 8. sınıf öğrencilerinin gireceği sınav içinheyecanlı bekleyiş devam ediyor.

LGS SINAV GİRİŞ YERLERİ ÖĞRENME VE GİRİŞ BELGESİ ÇIKARTMA!

LGS sınavı için az bir süre kaldı. Ortaöğretim öğrencilerinin 2019 yılının sonlarında girecekleri LGS sınavı giriş yerleri ve sınav giriş belgeleri MEB tarafından 22 Mayıs ta açıklanacak. LGS sınav belgesi nasıl çıkarılır? LGS Sınav giriş belgeleri MEB tarafından açıklandıktan sonra sınava girecek olan öğrenciler giriş belgelerini T.C. kimlik numaları ile okul numaraları E okul sitesine giriş yaparak öğrenebilecekler.

LGS HANGİ OKULDAYIM? TIKLA SORGULA

LGS